Brainspotting online – czy ma to sens?

Liczba specjalistów w Polsce wraz z kolejnymi szkoleniami powoli rośnie ale nie ma co ukrywać poza największymi miastami zazwyczaj trudno znaleźć praktyków brainspotting. Stąd rozwiązaniem jest brainspotting online.

W przeciwieństwie do wielu innych metod terapeutycznych, gdzie są podzielone głosy na temat skuteczności terapii online tak brainspotting online jest uznawany za równie skuteczny (chociaż na razie brakuje badań potwierdzających tę hipotezę).

Jeśli chcesz się umówić na sesję brainspotting online napisz na adres brainspotting.terapia@gmail.com lub wypełnij poniższy formularz (na samym dole strony).

Teraz kilka słów o mnie:

Nazywam się Przemysław Rosa. Jestem psychoterapeutą psychodynamicznym (ostatni rok 4 letniego szkolenia), ponadto skończyłem studia podyplomowe z zakresu psychotraumatologii. Przeszedłem oficjalne szkolenie Brainspotting (trenerka: Monika Gos, Brainspotting Polska) – widnieję w bazie praktyków Brainspotting Polska. W moim podejściu do terapii bardzo istotne jest oparcie się na metodach sprawdzonych naukowych. W gabinecie bazuję mocno na bezpiecznej relacji z osobą poszukującą pomocy. Szeroka wiedza o mechanizmach fizjologicznych traumy pozwala mi pracować skutecznie ale i zachowując komfort pacjenta.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Nazwa