Jeśli chcesz sprawdzić jak brainspotting zadziała na Tobie umów się na sesję brainspottingu. Naturalne, że w pierwszej kolejności chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o mnie…

Nazywam się Przemysław Rosa. Jestem psychoterapeutą psychodynamicznym (ostatni rok 4 letniego szkolenia), ponadto skończyłem studia podyplomowe z zakresu psychotraumatologii. Przeszedłem oficjalne szkolenie Brainspotting (trenerka: Monika Gos, Brainspotting Polska) – widnieję w bazie praktyków Brainspotting Polska. W moim podejściu do terapii bardzo istotne jest oparcie się na metodach sprawdzonych naukowych. W gabinecie bazuję mocno na bezpiecznej relacji z osobą poszukującą pomocy. Szeroka wiedza o mechanizmach fizjologicznych traumy pozwala mi pracować skutecznie ale i zachowując komfort pacjenta. Jeśli interesuje Cię psychoterapia Gocław to zapraszam.

Jeśli zastanawiasz się czy Brainspotting jest dla Ciebie:

Napisz do mnie na adres brainspotting.terapia@gmail.com – wtedy zaproponuję Ci bezpłatną maksymalnie 15 min. konsultację, żeby ocenić czy wg mojej rekomendacji Brainspotting może Ci pomóc czy lepiej wybrać inną metodę leczenia (jako psychoterapeuta i psychotraumatolog znam całe spektrum narzędzi pracy z traumą i emocjami – wiem, kiedy Brainspotting skutecznie działa a kiedy nie).

Koszt sesji

Koszt pojedynczej sesji (która trwa 50 minut) wynosi 250 pln. Sesja odbywa się w formie online lub stacjonarnie (Warszawa, Praga Południe).

Jeśli jesteś zainteresowany/a zapisem proszę o kontakt albo tel 690 276 398 albo mailowy na adres brainspotting.terapia@gmail.com lub wypełnij poniższy formularz

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Nazwa

Czego się możesz spodziewać?

W pierwszej kolejności na podstawie krótkiego formularza ocenię czy w tym momencie sesja brainspotting jest dla Ciebie wskazana i czy nie ma żadnych przeciwskazań. W drugim kroku wybierzemy dogodny termin.